Môžete objednávať aj dnes, vo štátny sviatok v ČR. Pokiaľ je tovar skladom, odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Viac...
Česká republikaSlovensko

DXN Black Cumin Plus Nigella (černuška) 90 kapsúl

DXN Black Cumin Plus Nigella (černuška) 90 kapsúl
 • Značka: DXN
 • Kód tovaru: HF050
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  34,17 €
  (29,72 € bez DPH)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Černuška siata (čierna semienka) sú tiež známa ako Habbatul Barakah, "Semienko požehnanie". Originálne pochádza a sú používané ľuďmi na Blízkom východe, starovekom Egypte a Indii. Špeciálne vyrobené z vybranej kvality čiernej rasce. Oobohacené klinčekmi a čiernym korením, aby sa zvýšila jeho účinnosť. Neobsahuje umelé prísady, chemikálie, konzervačné látky ani farbivá. Vhodné pre všetky vekové kategórie a vysoko odporúčané pre seniorov a deti.

Černuška má vplyv na spomalenie rastu nádorových buniek a odporúča sa ako prevencia rakoviny. Ďalej černuška reguluje krvný tlak, hladinu cukru v krvi, alergici a astmatici ju ocenia pri dýchacích ťažkostiach. Je Černuška siata skutočne zázrak na toľko neduhov alebo dokonca superpotravina? Ťažko povedať, ale všetky tieto pozitívne vlastnosti sa jej zvyčajne pripisujú.

Dávkovanie: denne 1-3 kapsule, užívať po jedle

Zloženie: 350 mg 99% Nigella sativa (černuška siata), 0.5% Piper nigrum (čierne korenie), 0.5% Eugenia caryophyllus (klinčekovec lúčna), kapsule je vyrobená z hypromelóza

Nepresahujte odporúčanú dennú dávku! Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu, chráňte pred teplom!

Parametre
Balenie90 x 350 mg
Dávkovanie1-3 kapsle denně
Počet bodov37.5
Počet bodov (SV)424

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom.


Nový dotaz