Česká republikaSlovensko

Vrátenie tovaru

Na daňovom doklade, ktorý dostanete spolu s objednávkou je formulár pre vrátenie tovaru. V ňom vyplníte, ktorý tovar vraciate a číslo účtu pre vrátenie platby. Možno tiež online vyplniť špeciálny formulár Reklamácie alebo do zásielku zaslať s vyplneným dokumentom Odstúpenie od zmluvy. Stačí ale jednoduché vyplnenie formulára na daňovom doklade.

Pri uzavretí kúpnej zmluvy v našom internetovom obchode máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia tovaru. V tejto lehote musíte doručiť predávajúcemu úkon, s ktorým súčasná platná právna úprava spája prejav vôle smerujúci k odstúpeniu od zmluvy. Odstúpenie od zmluvy môžete realizovať tým, že buď doručíte tovar osobne na našu adresu, alebo na vlastné náklady zašlite tovar späť na našu adresu (prostredníctvom akéhokoľvek z prepravcov). Zásielku je nutné zaslať bez dobierky, zásielku na dobierku nemôžeme v sklade prevziať.

Naša adresa:
Netnakup s.r.o.
Tyršova 271
43801 Žatec
Česká republika

Vrátenie je možné zaslať aj cez Zásielkovňu, na našu adresu alebo výdajné miesto: Tyršova 1148, 438 01 Žatec, Česká republika (z iného nemôže byť vyzdvihnuté).

Tovar k vráteniu nám musí byť zaslanýdo 14 dní od obdržania zásielky
Platba za vrátený tovar vám bude vrátenádo 7 dní, najčastejšie však za 1 deňTovar musí byť pri využití práva na odstúpenie od zmluvy vrátený nepoškodený, pokiaľ možno v pôvodnom obale bez známok užívania vrátane všetkého príslušenstva a návodov. Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru, vám peniaze za tovar budú zaslané prevodom na váš účet, a to najneskôr do 7 dní od odstúpenia od zmluvy. V prípade vrátenia celej objednávky je vrátená tiež poštovné, ktoré bolo u objednávky uhradilo, a to najlacnejšie, ktoré bolo u objednávky možné zvoliť. Náklady, ktoré boli hradené pre zaslanie tovaru späť k nám nie sú preplácané.