Výmena veľkosti

Vymeniť veľkosť nie je zložité

Nájdete tu podrobné tabuľky veľkostí odevov, topánok a doplnkov. Ak ste sa napriek tomu do veľkosti netrafili, ponúkame vám zadarmo výmenu za správnu veľkosť. Tovar na výmenu zašlite do 14 dní od obdržania na našu adresu (platíte poštovné k nám) a poštovné späť od nás budete mať zadarmo.

Je možné tiež vymeniť aj za inú farbu alebo úplne iný tovar. Pokiaľ meníte za drahší tovar, zásielka Vám potom dorazí na dobierku s cenou rozdielu vráteného a tohto iného. Pokiaľ za lacnejšie, pripíšte prosím číslo účtu pre vrátenie preplatku (tiež je možné doplniť ešte niečím ďalším z našej ponuky v hodnote tohto preplatku).

Cena výmeny

Počet výmen konkrétneho tovaruCena
1. výmena veľkosti konkrétneho tovaruzadarmo
Každá ďalšia výmena4,5 €

Oznámenie o výmene veľkosti

Na výmenu veľkosti stačí vyplniť krátky formulár, ktorý nájdete na konci faktúry. Urýchliť výmenu je možné aj rezerváciou inej veľkosti pomocou formulára nižšie na tejto stránke. Tovar na výmenu je možné doručiť osobne alebo zaslaním na našu adresu alebo na výdajné miesto Packeta (Zásielkovňa).

Naša adresa:
Netnakup s.r.o.
Tyršova 271
43801 Žatec
Česká republika

Výdajné miesto Packeta:
Tyršova 1148
438 01 Žatec
Česká republika
(z iného výdajného miesta nemôže byť vyzdvihnuté)

Rezervácia inej veľkosti

Popíšte tu prosím, ktorý tovar si prajete vymeniť a za akú veľkosť. Je možné vymeniť aj viac tovaru z objednávky. Rovnú vykonáme ich rezerváciu alebo objednávku u výrobcu a tým tovar v inej veľkosti obdržíte rýchlejšie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií