Česká republikaSlovensko

DXN Poria S (pornatka) prášok 30 g

DXN Poria S (pornatka) prášok 30 g
 • DXN Poria S (pornatka) prášok 30 g
 • Značka: DXN
 • Kód tovaru: HF071
 • Dostupnosť: 2 - 6 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  20,10 € 18,08 € (10% zľava)
  zľava platí ešte
  (15,72 € bez DPH)
 • Pridať do zoznamu prianí

DXN Pori S je přiravená z podhubie huby pornatka kokosová (Pori Cocos), je široko využívaná v čínskom bylinkárstvo na podporu zdravia a celkovej sily.

Liečivá huba používaná v prírodnej medicíne už tisíce rokov na prevenciu a liečbu rôznych chorôb. Číňania už pred mnohými stovkami rokov vedeli, čo táto huba dokáže za zázraky, západnej výskum jej účinky objavuje až teraz. Obsahuje triterpény (antioxidanty), polysacharidy (imunita), aminokyseliny, cholín (zaisťuje komunikáciu medzi nervovými bunkami), histidín (znižuje tlak, vhodný pri Alzheimerovej a Parkinsonovej chorobe) a draselnú soľ.

Historicky je v ázijských krajinách používaná pre svoje protizápalové, antioxidačné, diuretické, sedatívne a tonifikačné (dosiahnutie svalového napätia) účinky. Spomaľuje starnutie organizmu.

Dávkovanie: 1 odmerka prášku denne (priložená odmerka = cca 3,5 g), rozpustiť v 1 dl teplej vody, dobre premiešajte a konzumujte 1x denne pred jedlom

Zloženie: 100% Poria cocos mycelium (pornatka kokosová)

Nepresahujte odporúčanú dennú dávku! Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! Uchovávajte mimo dosahu detí!

Parametre
Balenie30 g
Dávkovanie3,5 g 1x denně
Počet bodov23.5
Počet bodov (SV)217

Nový dotaz