Česká republikaSlovensko

DXN Reishi Mushroom Powder prášok 22 g

DXN Reishi Mushroom Powder prášok 22 g
 • DXN Reishi Mushroom Powder prášok 22 g
 • Značka: DXN
 • Kód tovaru: HF040
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  21,24 €
  (19,31 € bez DPH 10%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Vyvážená zmes mycélia a plodov tela Ganocelium lucidum. Táto forma vopred zmiešané práškovej zmesi šetrí čas používateľa a je vhodná pre všetky druhy spotrebiteľov. Ponúka vám ďalšie pohodlnejšie voľbu pre konzumáciu.

Tento účinný produkt je jednou z najkvalitnejších variantov Ganodermy vyrábaných spoločnosťou DXN po rokoch starostlivého výskumu a dôkladného výskumu. DXN Reishi Mushroom Powder je skutočná zmes čistého extraktu plodového tela Ganoderma (Reishi Gano RG) v kombinácii s mycélia (Ganocelium GL root). Zvláštnosťou je exkluzívny povrchová úprava DXN Ganoderma v konzistencii ako prášok s prínosom extraktu. Prášok možno ľahko pridať do teplého nápoja alebo do teplého jedla.

Dávkovanie: 1 odmerka prášku denne (priložená odmerka = cca 3 g), rozpustiť v 2 dl vody

Zloženie: 60% Ganoderma lucidum (mycélium), 40% Ganoderma lucidum (plodnice)

Parametre
Balenie22 g
Dávkovanie3 g 1x denně
Počet bodov22
Počet bodov (SV)263

Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza lieky predpísané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Nový dotaz