Česká republikaSlovensko

Káva čierna DXN Lingzhi 3v1 Dolce Gusto 16 kapslí

Káva čierna DXN Lingzhi 3v1 Dolce Gusto 16 kapslí
  • Káva čierna DXN Lingzhi 3v1 Dolce Gusto 16 kapslí
  • Káva čierna DXN Lingzhi 3v1 Dolce Gusto 16 kapslí
  • Káva čierna DXN Lingzhi 3v1 Dolce Gusto 16 kapslí
  • Značka: DXN
  • Kód tovaru: FB199

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Zmes kávového nápoja v kapsuliach s výťažkom Ganodermy lucidum. Tento výrobok neobsahuje konzervačné látky, príchuť a farbivá.

Kompatibilné s kávovary Nescafe Dolce Gusto.

Zloženie: trstinový cukor 37,8%, rastlinná náhrada smotany 35,8% (sušený glukózový-fruktózový sirup - palmová miazga, rastlinný tuk), stabilizátory - hydrogenfosforečnan draselný, trifosforečnan sodný, mliečny proteín, emulgátory - mono a diglyceridy mastných kyselín, estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou mono- a dyacetilvinnou, betakarotén, instantné kávový prášok (24,4%), výťažok z huby Ganoderma (2%). Stabilizátory, emulgátory a látky protihrudkujúce zaisťujú káve sypkosť, stálosť a rozpustnosť.

Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepresahujte maximálnu dennú dávku kofeínu 400 mg zo všetkých zdrojov. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Parametre
Dávkovanie16 x 10 g
Hmotnosť (g)160
Počet bodov6.5
Počet bodov (SV)91

Nový dotaz