Česká republikaSlovensko

Káva DXN Maca Vita Cafe 20 ks

Káva DXN Maca Vita Cafe 20 ks
 • Káva DXN Maca Vita Cafe 20 ks
 • Káva DXN Maca Vita Cafe 20 ks
 • Značka: DXN
 • Kód tovaru: FB072
 • Dostupnosť: 1 ks skladom
 • Cena:
  28,98 €/20 ks = 1,45 €/ks
  (26,34 € bez DPH 10%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Tento výrobok je prispôsobený požiadavkám európskeho trhu. Táto jedinečná zmes obsahuje instantný kávový prášok, zeleninový kávový smotanový prášok, cukor, ženšenový prášok, prášok z Macy (žerucha peruánska) a výťažok z ganodermy.

Zloženie: trstinový cukor, rastlinná náhrada smotany 40 % (sučený glukózový sirup, rastlinný tuk, čiastočne hydrogenovaný palmový olej); stabilizátory: hydrogénfosforečnan draselný, trifosforečnan sodný, kazeinát sodný (mliečna bielkovina); emulgátory: mono a diglyceridy mastných kyselín, estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou mono a dyacetilvínnou, farbivo beta karotén, instantný kávový prášok 13 %, ženšenový prášok 1 %, Maka prášok 0.5 %, výťažok z Ga.

Návod na prípravu: Vložte do šálky jedno vrecko Maca Vita Cafe. Zalejte horúcou vodou a premiešajte.

Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepresahujte maximálnu dennú dávku kofeínu 400 mg zo všetkých zdrojov. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Parametre
Balenie20 ks
Počet bodov (PV)15,5
Hmotnosť (g)420
Počet bodov (SV)230

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz