Česká republikaSlovensko

Káva DXN Zhi Mocha 20 ks

Káva DXN Zhi Mocha 20 ks
 • Káva DXN Zhi Mocha 20 ks
 • Káva DXN Zhi Mocha 20 ks
 • Značka: DXN
 • Kód tovaru: FB034
 • Dostupnosť: 3 ks skladom
 • Cena:
  26,77 €/20 ks = 1,34 €/ks
  (24,34 € bez DPH 10%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Ste milovníkmi kávy a zároveň čokolády? Potom je výrobok DXN Zhi Mocha presne pre vás! Je to zmes instantného kávového prášku z výberových kávových zŕn, výťažku z huby ganoderma a kakaového prášku.

Pretože v dnešnej dobe rastie obľuba ľadovej kávy, môžete skúsiť pridať do šálky Zhi Mocha pár kociek ľadu. Je to určite dobrý spôsob, ako sa ochladiť v sparných letných dňoch. Či už pijete kávu Zhi Mocha horúcu alebo ľadovú, určite oceníte jej smotanovo sladkú a jedinečnú príchuť s jemne horkým dozvukom.

Ak máte chuť na niečo nevšedné, pridajte navrch ešte kopček šľahačky a posypte škoricou. Vynikajúce!

Zloženie: smotana rastlinného pôvodu, cukor, sušené mlieko, sladový výťažok, instantný kávový prášok, kakaový prášok a extrakt z Ganodermy

Návod na prípravu: Vložte do šálky jedno vrecko Zhi Mocha. Zalejte horúcou vodou a premiešajte.

Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepresahujte maximálnu dennú dávku kofeínu 400 mg zo všetkých zdrojov. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Parametre
Balenie20 ks
Počet bodov (PV)15
Hmotnosť (g)420
Počet bodov (SV)218

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz