Česká republikaSlovensko

Tekutý korekčný krém DXN CC 45 ml

Tekutý korekčný krém DXN CC 45 ml
  • Značka: DXN
  • Kód tovaru: SC045

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Tekutý korekčný krém 5v1 v tube, použitie ako denníkrém + hydratačný krém + očný krém + podkladový krém pod make up + BB / CC krém (BB koriguje škvrny, CC farbu). Technológia lipozómov pomáha transportovať jednotlivé zložky krému do všetkých vrstiev pokožky, významne zvyšuje biologickú dostupnosť, biokompatibilitu a účinnosť. Naniesť rovnomerne na tvár ráno. Slúži na ľahké korektúre nedokonalostí pleti, jemne tónovaný. Vhodný aj keď nenosíte make up.

Zloženie: hlbinná morská voda z Havaja, púštne baktérie (jedinečná baktérie z púštnych jazier, obsahuje osobitné farbivo bakteriochlorofyl, ktoré je schopné zachytávať a spracovávať slnečnú energiu), ganoderma lucidum (ochrana pleti), spirulina extrakt (zvlhčenie pleti), lístky zeleného čaju, pupočník ázijský , rumanček pravý, medovka lekárska, chryzantéma záhradné, koreň sladkého drievka, morušovník biely, portulaka kapustová, koreň krídlatka japonskej, rozmarín lekársky, šišiak bajkalský, ricínový olej, extrakt z morských rias, chlorella vulgaris, olej z mandlí

Parametre
Objem (ml)45
Počet bodov20
Počet bodov (SV)193

Nový dotaz