Darčekový poukaz

Darujte darčekový poukaz

Chcete vybrať v našom internetovom obchode nejaký darček a bojíte sa, že sa nebude páčiť? Darčekové poukazy sú ideálne pre všetkých, ktorí chcú obdarovať svojich kamarátov, kolegov, rodinných príslušníkov či ostatných svojich blížnych a neradi by pri výbere šliapli vedľa.

Darčekovú poukážku je možné uplatniť online zadaním jeho unikátneho kódu v priebehu objednávky. O hodnotu darčekovej poukážky bude znížená čiastka nákupu v nákupnom košíku.

Darčeková poukážka bude zaslaná v papierovej podobe na vašu adresu alebo v PDF formáte na váš email. Môžete ju tak zakúpiť aj úplne na poslednú chvíľu, zaplatiť kartou, vytlačiť a dať ako darček.

Minimálna hodnota poukazu20 €
Maximálna hodnota poukazu200 €
Platnosť poukazu1 rok

Kúpiť darčekový poukaz

Pravidlá na použitie

Pukážky je nutné vyčerpať jednorazovo v plnej výške na úhradu tovaru v tomto internetovom obchode. Ak je hodnota tovaru nižšia ako nominálna hodnota poukážky, rozdielna cena sa nevracia. Ak je hodnota tovaru vyššia ako nominálna hodnota poukážky, treba rozdiel doplatiť.

Poukážka platí 1 rok od jej vystavenia. Je teda len na vás, kedy ju využijete. Darčekovú poukážku nemožno vymeniť za hotovosť.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Viac informácií